20 Temmuz 2010 Salı

Reklamlar


Kara Köpekler Havlarken

Kara Köpekler Havlarken Filmini izle Yorumla

Kara Köpekler Havlarken filmini izlemek için filmin orjinal dvd'sini alınız. Filmi izledikten sonra film hakkında yorumlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.

Film hakkında kısa bilgi aşağıdaki gibidir.

Vizyon tarihi:
9 Temmuz 2010

Yönetmen
Mehmet Bahadir Er, Maryna Gorbach

Senaryo
Mehmet Bahadir Er

Görüntü yönetmeni
Sviatolav Bulakovskyi

Müzik
Alp Erkin Çakmak, Bariş Diri

Kurgu
Maryna Gorbach

Tür:
Dram

Yapım:
Türkiye 2009 88 dakika (Renkli)

Dil:
Türkçe

Dağıtıcı Firmalar:
Pinema

Internet adresi:
www.karakirmizifilm.com


Mahallenin iki afilli delikanlısı; Güvercinci Selim (Cemal Toktaş) ve Çaça Celal (Volga Sorgu), gökdelenlerin hemen yanında dar gelirli insanların yaşadığı bir mahallede oturup, yolun öteki tarafındaki lüks semtlerde Usta (Erkan Can) dedikleri birisinin hesabına otoparkçılık yaparlar.

Selim, sevdiği kız Ayşe (Ayfer Dönmez) ile evlilik planları yapıyordur. Çaça'yla en büyük hayalleri ise kendilerine ait bir otoparka sahip olmaktır. Selim’in sürekli gittiği güvercinciler lokalinden abileri Mehmet'in (Murat Daltaban) bir alışveriş merkezinin güvenlik ihalesini beraber alma teklifini kabul ederler.İşini elinden almak istedikleri güvenlik müdürü Sait (Ergun Kuyucu) durumu öğrenince Selim ve Çaça'nın hayatları baş edemeyecekleri kadar hızlı değişir.

Film; şehir hayatında naif hayalleri olan temiz insanların acımasız gerçeklerle yüzleşmesini, genç ve dinamik bir dille anlatıyor.
Reklamlar

REKLAM: Para Ödüllü Yarışma Başladı. Yarış Bil Sende Kazan. Yarışmaya Başlamak İçin TIKLAYIN

0 yorum: